edycja przez użytkownika
277 views
0 lubi 0 nie lubi
0 lubi 0 nie lubi

Tag to rodzaj grupowania, lub oznaczania treści elementów, np. w celu łatwiejszego wyszukiwania. Zwykle można przypisywać kilka tagów do jednej rzeczy.

edycja przez użytkownika

1 odpowiedź

0 lubi 0 nie lubi
0 lubi 0 nie lubi
"Tag" lub "tagi" to terminy używane w kontekście organizacji i kategoryzacji treści, zwłaszcza w środowiskach online, takich jak strony internetowe, media społecznościowe czy platformy blogowe.

9.9k pytań

9.3k odpowiedzi

12 komentarzy

17 użytkowników

Kategorie

co-to.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania i szukać odpowiedzi dotyczących slangu młodzieżowego, ale nie tylko.Zapytaj o dane słowo jeśli nie wiesz co ono oznacza. Pytaj co to jest? Co to są? Dozwolone są wszystkie pytania zwierające sformułowanie "co to"

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie znaczeń z serwisu co-to.pl jest zabronione. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Twórcy strony co-to.pl dokładają wszelkich starań, aby zawarte na niej dane były prawdziwe, rzetelne i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie orientacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.