132 views
0 lubi 0 nie lubi
0 lubi 0 nie lubi

Co to znaczy influencer? Kto to jest? Jakie ma cechy? Jak zostać influencerem?

1 odpowiedź

0 lubi 0 nie lubi
0 lubi 0 nie lubi

Influencer to osoba lub osobowość, która ma wpływ na zachowanie lub opinie innych ludzi w mediach społecznościowych, blogach, branżach modowych, lifestyle'owych, a także innych obszarach życia. Influencerzy często posiadają duże grono obserwujących i są w stanie kształtować opinie oraz trendy poprzez publikowanie treści na swoich platformach.

9.9k pytań

9.3k odpowiedzi

12 komentarzy

17 użytkowników

Kategorie

co-to.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania i szukać odpowiedzi dotyczących slangu młodzieżowego, ale nie tylko.Zapytaj o dane słowo jeśli nie wiesz co ono oznacza. Pytaj co to jest? Co to są? Dozwolone są wszystkie pytania zwierające sformułowanie "co to"

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie znaczeń z serwisu co-to.pl jest zabronione. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Twórcy strony co-to.pl dokładają wszelkich starań, aby zawarte na niej dane były prawdziwe, rzetelne i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie orientacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.