1,847 view
0 lubi 0 nie lubi
0 lubi 0 nie lubi
Co to znaczy NNN? Czy zawsze powinno być pisane wielkimi literami? Co to za skrót? Pochodzi ze slangu młodzieżowego. Dodaj definicję do słownika co to.

1 odpowiedź

0 lubi 0 nie lubi
0 lubi 0 nie lubi
"nnn" oznacza No Nut November to wyzwanie polegające na abstynencji online. Uczestnicy unikają masturbacji lub orgazmu w listopadzie. Trend powstał na początku 2010 roku i po roku 2017 stał się dopiero popularny.

9.9k pytań

9.3k odpowiedzi

12 komentarzy

11 użytkowników

Kategorie

co-to.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania i szukać odpowiedzi dotyczących slangu młodzieżowego, ale nie tylko.Zapytaj o dane słowo jeśli nie wiesz co ono oznacza. Pytaj co to jest? Co to są? Dozwolone są wszystkie pytania zwierające sformułowanie "co to"

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie znaczeń z serwisu co-to.pl jest zabronione. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Twórcy strony co-to.pl dokładają wszelkich starań, aby zawarte na niej dane były prawdziwe, rzetelne i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie orientacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.